נעים להכיר: קלנועית

קלנועית היא כלי רכב המונע על ידי חשמל והמשמש לנסיעה בדרך עירונית וכפרית. הקלנועית פופולארית במיוחד בקרב בני גיל הזהב אשר מעוניינים לשמור על ניידות ועצמאות ללא תלות באחרים ולשפר את אורח חייהם         

מהי קלנועית

קלנועית היא כלי רכב המונע על ידי חשמל והמשמש לנסיעה בדרך עירונית וכפרית. הקלנועית פופולארית במיוחד בקרב בני גיל הזהב אשר מעוניינים לשמור על ניידות ועצמאות ללא תלות באחרים ולשפר את אורח חייהם. רוב הקלנועיות הנמצאות בשוק, נוחות מאוד לקיפול ולאחסון וכן עלויות האחזקה שלהם נמוכות ביותר. החוק בישראל אינו מחייב רישיון נהיגה לשם שימוש בקלנועית והשימוש בה הוא נוח ויעיל לסידורים יומיומיים ולהגעה קלה ונוחה לכל מקום בקרבת ביתכם. מחירי הביטוח עבור השימוש בקלנועית הם נמוכים מאוד, בטח ביחס לכל כלי רגב אחר אשר קיים בשוק, שכן החוק קובע כי הייעוד של הקלנועית זהה לייעודו של כיסא הגלגלים. מעבר לכך, כל קופות החולים מציעות סיוע כספי עבור רכישת קלנועית על סמך תנאים מסוימים המוגדרים בתקנות.

נקודות בבחירת קלנועית
בבואכם לקנות קלנועית חשבו מה הם הצרכים שעליהם אמורה הקלנועית לענות בכדי לבחור את הקלנועית המתאימה לכם ביותר. למשל, האם הקלנועית אמורה להסיע אתכם למקום שממנו תצטרכו אמצעי תחבורה נוסף כגון רכב או אוטובוס אז אולי יהיה לכם עדיף לקנות קלנועית מתקפלת, על אף העובדה שבדרך כלל היא פחות מרווחת. או דוגמא נוספת, אם רוב הנסיעות שלכם אמורות להיות בשטח פתוח אז כדאי לכם לשקול לרכוש קלנועית סגורה אשר תגן עליכם היטב מרוחות ובכלל ממזג אויר סוער. אנחנו ב- We Hope נשמח כמובן לייעץ לכם בכדי למצוא את הקלנועית אשר תתאים לכם בצורה הטובה ביותר.

הקלנועית הזוגית
הקלנועית הזוגית, כשמה כן היא, מיועדת לשני נוסעים. הקולנועיות הזוגיות אשר משווקות על יד חברת  We Hope הן בעלות מערכת היגוי מתוחכמת אשר מאפשרת לנהג להיות מול הכידון. מבנה זה של הקולנועית הוא לעניות דעתנו הכרחי שגן הוא מאפשר נהיגה נוחה ומעל הכל בטיחותית יותר. אנו ממליצים לכם, שכאשר אתם בוחנים מספר דגמים של קולנועיות זוגיות, שימו לב שמערכת ההיגוי היא אכן בצד שמאל של קלנעוית ולא במרכזה, שכן חברות רבות, בניסיון לייצר מגוון של דגמים, בחרו להחליף את כיסא היחיד בקלנועית יחיד בספסל זוגי ועל ידי כך להפוך את הקולנועית לקלנועית זוגית. אולם, כפי שכתבנו קודם לכן, עבור קולנועית זוגית בטיחותית, ההגה ומערכת ההיגוי חייב להיות בצד שמאל בדיוק מול הנהג ולא שהנהג יצטרף לכרוע למרכז על מנת לנהוג בקלנועית ועל ידי כך להפוך את הנסיעה לפחות נוחה ובטוחה.

 

 

 

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר
צור קשר